Piedāvājam

Apgrieztās mājas apskati

Apgrieztā mājā ir māja, kas uzbūvēta otrādi! Tā atrodas tikai nepilnas stundas braucienā no Rīgas un 20 minūšu braucienā no Jūrmalas un Tukuma. Iekārtojot māju, ir izmantoti īsti, ikdienā izmantojami sadzīves priekšmeti, lai radītu reālas mājas sajūtu.
Apgrieztā māja atrodas 7 grādu leņķa slīpumā pa diagonāli, tāpēc tās apciemojums būs izaicinājums jūsu vestibulārajam aparātam.

Apgrieztā Māja - Upside Down House
minigolfs apgrieztā māja

Aktivitātes un atrakcijas

Apgrieztajā mājā Jūs varat atpūsties un labi pavadīt laiku. Izbaudīt galvu reibinošu pastaigu Apgrieztajā mājā un Tornado tunelī. Apmaldīties Spoguļu labirintā un uzņemt jautras fotogrāfijas sēžot pie Lielā galda, noliekot galvu uz paplātes un apskatot citus interesantos objektus. Ļaujiet vaļu fantāzijai!

Noteikti neaizmirstiet sarīkot MINI Golfa turnīru draugu, radu vai kolēģu kompānijā un izjust sacensību garu! Apgrieztā māja atrodas 7 grādu leņķa slīpumā pa diagonāli, tāpēc tās apciemojums būs izaicinājums jūsu vestibulārajam aparātam.

Izīrējam telpas

Apgrieztā mājā piedāvājam īrēt skaistu zāli. Telpas piemērotas apmācībām, semināriem, korporatīviem pasākumiem, dažādiem svinīgiem pasākumiem, koncertiem un meistarklasēm līdz 50 cilvēkiem. Piemērotas dažāda veida nodarbībām un aktivitātēm (vingrošana, dejošana, mūzika, gleznošana un citas).

Cena: 30 euro/stundā par telpu īri.

Telpā pieejama pilnībā nokomplektēta virtuve par papildus samaksu.

darba laiks līgo svētkos